אודות החברה

חגי מכשור רפואי וסעודי בע”מ הוקמה בשנת 1978, כיום הינה חברה מובילה בשוק הרפואי הישראלי. שירותיה כוללים אספקת ציוד, התקנתו ומתן שרות תיקונים רחב ומגוון.

חברת חגי מכשור רפואי הינה ייבואנית בלעדית של שלל מוצרים אותה היא מספקת לשוק המוסדי והפרטי. החברה מייצגת באופן בלעדי את היצרניות המובילות בעולם ומציעה סל מוצרים עשיר ומגוון המונה אלפי פריטים: ציוד רפואי מקצועי, מכשור רפואי, ציוד סעודי, מוצרי שיקום ותרגול ועוד.

לחברה מחלקת שרות מקצועית ומיומנת אשר שמה דגש מיוחד על צרכי הלקוח ומהירות התגובה לקריאות, מלבד קריאות שבר ניתן לקבל שרותי אחזקה שונים ומגוונים.

החברה מרחיבה את פעילותה באופן מתמיד, ושמה דגש מיוחד על אספקת המוצרים המתקדמים והאיכותיים ביותר במחירים סבירים ותחרותיים, במסגרת פעילות זאת אנו גאים להציג בפניכם את אתר HiMed אשר מציע לקהל הרחב להנות מסל המוצרים הרחב של החברה. לחברה צוות מכירות והדרכה מקצועי ומנוסה הכולל אנשי מקצוע בתחומי התמחות מגוונים העומדים לרשות הלקוח למענה על כל שאלה ופניה .

חוג לקוחות החברה כולל קופות החולים, בתי חולים, בתי אבות, מוסדות ציבור ופרטיים, מכונים רפואיים פרטיים והיום אנו שמחים לצרף גם אותך לחוג זה.

שתף עם חברים
יש לכם שאלה לגבי המוצר או כל שירות אחר? אנחנו כאן כדי לסייע -